NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (126 entries)

en: Title
gl: Título

en: Add space
gl: Engadir espazo

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Area
gl: Área

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Count
gl: Contar

en: Last update
gl: Última actualización

en: Authored by
gl: Creado por

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: Counter
gl: Contador

en: Users
gl: Usuarios

en: Clone
gl: Clonar

en: Close
gl: Pechar

en: Title:
gl: Título:

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Authored on
gl: Creado en

en: Browse
gl: Explorar

en: Key
gl: Clave

en: Languages
gl: Idiomas

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: author
gl: autor

en: First day of week
gl: Primeiro día da semana

en: No statistics available.
gl: Non hai estadísticas dispoñíbeis.

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: All content types
gl: Todos os tipos de contidos

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Translations
gl: Traduccións

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Hits
gl: Visitas

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Menus
gl: Menús

en: Default time zone
gl: Fuso horario predeterminado

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Space
gl: Espazo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Check for updates
gl: Comprobar se hai actualizacións

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Bundle
gl: Paquete

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Regional settings
gl: Configuración rexional

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Cancel account
gl: Cancelar conta

en: Default country
gl: País predefinido

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Include destination
gl: Incluír destino
