NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (178 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Add space
hu: Szóköz hozzáadása

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Project
hu: Projekt

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Picture
hu: Kép

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Area
hu: Terület

en: Page
hu: Oldal

en: Database
hu: Adatbázis

en: Url
hu: Webcím

en: Never
hu: Soha

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Count
hu: Mennyiség

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Authored by
hu: Szerző

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Desc
hu: Csökk

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Counter
hu: Számláló

en: Users
hu: Felhasználók

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Clone
hu: Klónozás

en: Close
hu: Bezár

en: Title:
hu: Cím:

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Browse
hu: Böngészés

en: Key
hu: Kulcs

en: Edit Menu
hu: Menü szerkesztése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: author
hu: szerző

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: First day of week
hu: A hét első napja

en: Workflow State
hu: Munkafolyamat-állapot

en: No statistics available.
hu: Nincs megjeleníthető statisztika.

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Visit
hu: Látogatás

en: Team
hu: Csapat

en: Website
hu: Webhely

en: All content types
hu: Minden tartalomtípus

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Translations
hu: Fordítások

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Hits
hu: Találatok

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Menus
hu: Menük

en: Default time zone
hu: Alapértelmezés szerinti időzóna

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Type:
hu: Típus:

en: Space
hu: Szóköz

en: Site Language
hu: Webhely nyelve

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Check for updates
hu: Frissítések keresése

en: not set
hu: nincs beállítva

en: Metric
hu: Metrikus

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Variants
hu: Variánsok

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: + Add
hu: + Hozzáadás

en: - All -
hu: – Mind –

en: Visits
hu: Látogatások

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Variant
hu: Változat

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Contents
hu: Tartalom

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Regional settings
hu: Területi beállítások

en: Page Views
hu: Oldalmegtekintések

en: Fragment
hu: Részlet

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Cancel account
hu: Fiók megszüntetése

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: No data available
hu: Nincs elérhető adat

en: Top Pages
hu: Legnépszerűbb oldalak

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Bounce Rate
hu: Visszafordulási arány

en: Asc
hu: Növ

en: Add existing users
hu: Létező felhasználó hozzáadása

en: Manage form display
hu: Űrlap megjelenítésének beállítása

en: Searching...
hu: Keresés...

en: 1 column
hu: 1 oszlop

en: 2 columns
hu: 2 oszlop

en: 3 columns
hu: 3 oszlop

en: 4 columns
hu: 4 oszlop

en: 5 columns
hu: 5 oszlop

en: 6 columns
hu: 6 oszlop

en: Include destination
hu: Cél befoglalása

en: The node language code.
hu: A tartalom nyelvi kódja.

en: Users may set their own time zone
hu: A felhasználók beállíthatják a saját időzónájukat

en: Include a <code>destination</code> parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
hu: Egy <code>érkezési</code> paraméter belefoglalása a hivatkozásba, ami visszahozza a látogatót az eredeti nézethez a hivatkozott művelet végrehajtása után.

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Add a new @entity_type.
hu: Egy új @entity_type hozzáadása.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
hu: Nincs még @entity_type. @add_link

en: Cancellation method
hu: Megszüntetés módja
