NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (91 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Area
hy: Տարածք

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Count
hy: քանակ

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: author
hy: հեղինակ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Default time zone
hy: Իլռելյայն ժամային գոտի

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Space
hy: Տարածություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Regional settings
hy: Տարածաշրջանային պարամետրերը

en: Cancel account
hy: Հաշիվը չեղարկել

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը
