NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (95 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Count
jv: Jumlah

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Key
jv: Kunci

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: First day of week
jv: Dinā pertama sākā pekan

en: No statistics available.
jv: Ora ana data statistik sing cumawis.

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Menus
jv: Menu

en: Default time zone
jv: Zona wektu standar

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Space
jv: Spasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Check for updates
jv: Priksa sing luwih anyar

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Regional settings
jv: Seting regional

en: Cancel account
jv: Batalaké akun

en: Default country
jv: Jeneng Negara

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Asc
jv: Urut Maju
