NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (14 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: Languages
ky: Тилдер
