NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (89 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Add space
ne: स्पेस जोडनुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Authored by
ne: लेखक

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Hits
ne: हिट्स

en: Menus
ne: मेनु

en: Default time zone
ne: पूर्वनिर्धारित समय क्षेत्र

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: « First
ne: « पहिलो

en: Regional settings
ne: क्षेत्रीय सेटिङहरू
