NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (121 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Project
oc: Projèctes

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Picture
oc: Imatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Url
oc: URL

en: Never
oc: Pas jamai

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Count
oc: Descompte

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Authored by
oc: Escrich per

en: End Date
oc: Data de fin

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Clone
oc: Clonar

en: Close
oc: Tampar

en: Title:
oc: Títol :

en: Sort by
oc: Triar per

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Browse
oc: Percórrer

en: Key
oc: Clau

en: Languages
oc: Lengas

en: Activity
oc: Activitat

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: author
oc: autor

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: First day of week
oc: Primièr jorn de la setmana

en: No statistics available.
oc: Cap d'estatisticas pas disponibla.

en: Blocked
oc: Blocat

en: Team
oc: Equipa

en: Website
oc: Site web

en: Changed
oc: Modificat

en: Translations
oc: Traduccions

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Hits
oc: Accès

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Select
oc: Seleccionar

en: Menus
oc: Menús

en: Default time zone
oc: Fus orari per defaut

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Type:
oc: Tipe :

en: Space
oc: Espace

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Check for updates
oc: Verificar las mesas a jorn

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Variants
oc: Variantas

en: Bundle
oc: Paquet

en: - All -
oc: - Tot -

en: Variant
oc: Varianta

en: Regional settings
oc: Paramètres regionals

en: Cancel account
oc: Anullar lo compte

en: Default country
oc: País per defaut

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Include destination
oc: Inclure la destinacion
