NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (160 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Add space
pl: Wstaw spację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Project
pl: Projekt

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Area
pl: Obszar

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Url
pl: URL

en: Never
pl: Nigdy

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Page URL
pl: URL strony

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Count
pl: Liczba

en: API Key
pl: Klucz API

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Authored by
pl: Autor

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Desc
pl: Malejąco

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: Goal
pl: Cel

en: Counter
pl: Licznik

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Clone
pl: Klonuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Key
pl: Klucz

en: Languages
pl: Języki

en: Activity
pl: Aktywność

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: author
pl: autor

en: First day of week
pl: Pierwszy dzień tygodnia

en: No statistics available.
pl: Brak statystyk.

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Visit
pl: Odwiedź

en: Team
pl: Zespół

en: Website
pl: Strona WWW

en: All content types
pl: Wszystkie rodzaje zawartości

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Hits
pl: Odsłon

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Select
pl: Wybierz

en: Menus
pl: Menu

en: Default time zone
pl: Domyślna strefa czasowa

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Language code
pl: Kod języka

en: Type:
pl: Typ:

en: Space
pl: Odstęp

en: Site Language
pl: Język strony

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Check for updates
pl: Pobieranie informacji o nowych wersjach

en: not set
pl: nie ustawione

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Variants
pl: Warianty

en: Bundle
pl: Zestaw

en: + Add
pl: + Dodaj

en: Manage settings
pl: Zarządzaj ustawieniami

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Variant
pl: Wariant

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Regional settings
pl: Ustawienia regionalne

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Cancel account
pl: Anuluj konto

en: Default country
pl: Domyślny kraj

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: No data available
pl: Brak danych

en: Top Pages
pl: Najlepsza treść

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Bounce Rate
pl: Współczynnik odrzuceń

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Exit Rate
pl: Procent porzuceń

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: Include destination
pl: Uwzględnij miejsce docelowe

en: An error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: space
pl: odstęp

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Users may set their own time zone
pl: Użytkownicy mogą ustawiać własną strefę czasową

en: Include a <code>destination</code> parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
pl: Dołącz parametr <code>destination</code> do donośnika aby przekierować użytkownika do pierwotnego widoku po zakończeniu działania odnośnika.

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Add a new @entity_type.
pl: Dodaj nową zawartość typu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
pl: W tej chwili brak zawartości typu @entity_type. @add_link
