NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (40 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Add space
si: ඉඩ එකතු කරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Languages
si: භාෂා

en: Default time zone
si: සම්මත හෝරා කලාපය  (වෙලාව)
