NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (134 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Add space
sk: Pridať medzeru

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Project
sk: Projekt

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Area
sk: Oblasť

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Count
sk: Počet

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Authored by
sk: Autor

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Clone
sk: Klonovať

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Key
sk: Kľúč

en: Languages
sk: Jazyky

en: Activity
sk: Aktivita

en: Workflow
sk: Postup práce

en: author
sk: autor

en: First day of week
sk: Prvý deň v týždni

en: No statistics available.
sk: Štatistika nie je k dispozícii.

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Filter by status
sk: Filtrovať podľa stavu

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Translations
sk: Preklady

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Select
sk: Zvoľte

en: Menus
sk: Menu

en: Default time zone
sk: Predvolené časové pásmo

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Space
sk: Medzera

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: Metric
sk: Metrický

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Regional settings
sk: Regionálne nastavenia

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Cancel account
sk: Zrušiť účet

en: Default country
sk: Predvolená krajina

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
