NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (88 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Add space
sl: Dodaj presledek

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Count
sl: Število

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Authored by
sl: Avtor

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Users
sl: Uporabniki

en: Close
sl: Zapri

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Key
sl: Ključ

en: Languages
sl: Jeziki

en: Workflow
sl: Potek dela

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: No statistics available.
sl: Statistika ni na voljo.

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Hits
sl: Zadetki

en: Menus
sl: Meniji

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Check for updates
sl: Preveri posodobitve

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
