NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (79 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Count
sq: Numri

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Other
sq: Tjetër

en: Users
sq: Përdorues

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Languages
sq: Gjuhët

en: First day of week
sq: Dita e parë e javës

en: No statistics available.
sq: Asnjë statistikë në dispozicion.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Hits
sq: Vizita

en: Menus
sq: Menutë

en: Default time zone
sq: Zona orare e parazgjedhur

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Check for updates
sq: Formati i prezgjedhur u rifreskua.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
