NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (54 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Confirm
sr: Потврди

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: First day of week
sr: Први дан у недељи

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Default time zone
sr: Подразумевана временска зона

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Bundle
sr: Пакет

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
