Nodeify (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Other
ca: Altres

en: Messages
ca: Missatges

en: About
ca: Detalls
