Nodeify (3.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: Other
el: Άλλο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: About
el: Περί
