Nodeify (3.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Message text
es: Texto del mensaje

en: Other
es: Otro(s)

en: Messages
es: Mensajes

en: About
es: Acerca de

en: Message settings
es: Configuración de los mensajes
