Nodeify (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Message text
is: Skilaboðatexti

en: About
is: Um
