Nodeify (3.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Message text
it: Testo del messaggio

en: Other
it: Altro

en: Messages
it: Messaggi

en: About
it: Informazioni
