Nodeify (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
