Nodeify (3.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
