Nodeify (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Other
lt: Kiti

en: Messages
lt: Žinutės

en: About
lt: Apie
