Nodeify (3.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Other
oc: Autre

en: Messages
oc: Messatges

en: About
oc: A prepaus
