Nodeify (3.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
