Nodeify (3.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Other
ta: மற்றவை

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: About
ta: பற்றி
