Nodeify (3.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
