Nodeify (3.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Other
vi: Khác

en: Messages
vi: Thông báo

en: About
vi: Giới thiệu
