Nodeify (3.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Other
bg: Други

en: Messages
bg: Съобщения
