Nodeify (3.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Message text
da: Besked tekst

en: Other
da: Anden

en: Messages
da: Beskeder

en: About
da: Om
