Nodeify (3.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Message text
de: Text der Nachricht

en: Other
de: Weitere

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: About
de: Über

en: Suppress
de: Unterdrücken

en: Message settings
de: Nachrichteneinstellungen
