Nodeify (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Other
he: אחר

en: Messages
he: מסרים

en: About
he: אודות
