Nodeify (3.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Other
hi: अन्य

en: Messages
hi: संदेश

en: About
hi: के बारे में
