Nodeify (3.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Other
hu: Egyéb

en: Messages
hu: Üzenetek

en: About
hu: Leírás

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai
