Nodeify (3.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Other
ka: სხვა

en: Messages
ka: შეტყობინებები
