Nodeify (3.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Other
kk: Басқа

en: Messages
kk: Хаттар
