Nodeify (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Message text
ro: Mesaj text

en: Other
ro: Altele

en: Messages
ro: Mesaje

en: About
ro: Despre
