Nodeify (3.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Other
sv: Övriga

en: Messages
sv: Meddelanden

en: About
sv: Om
