Nodeify (3.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Message text
tr: İleti metni

en: Other
tr: Diğer

en: Messages
tr: İletiler

en: About
tr: Hakkında

en: Message settings
tr: İleti ayarları
