Nodeify (3.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Other
ar: آخر

en: Messages
ar: الرسائل

en: About
ar: حول
