Nodeify (3.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Other
az: Digər

en: Messages
az: Mesajlar

en: About
az: Haqqında
