Nodeify (3.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
