Nodeify (3.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Other
bo: གཞན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
