Nodeify (3.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Other
fi: Muu

en: Messages
fi: Viestit

en: About
fi: Tietoja
