Nodeify (3.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Other
hr: Ostalo

en: Messages
hr: Poruke

en: About
hr: Opis
