Nodeify (3.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Message text
id: Teks pesan

en: Other
id: Lainnya

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: About
id: Tentang
