Nodeify (3.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
