Nodeify (3.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: About
ne: बारेमा
