Nodeify (3.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Other
nl: Andere

en: Messages
nl: Berichten

en: About
nl: Over

en: Message settings
nl: Berichtinstellingen
