Nodeify (3.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Other
pl: Inne

en: Messages
pl: Wiadomości

en: About
pl: O stronie

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości
