Nodeify (3.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Other
fa: ساير

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: About
fa: درباره
