Nodeify (3.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Message text
ru: Текст сообщения

en: Other
ru: Другое

en: Messages
ru: Сообщения

en: About
ru: Информация

en: Message settings
ru: Настройки сообщений
